Звіт про доступність приміщення для МГН

Жегуров
Кравченко Володимир Володимирович
+38(050)7420656
+38(097)1919310
uitc@etcu.com.ua
Ананьєв Євген Олександрович
Ананьєв Євген Олександрович
+38(050)2104229
+38(067)4970221
uitc@etcu.com.ua

Ананьєв Євген
керівник ТОВ “УІТЦ”

Для того щоб видати звіт про доступність приміщення потрібно провести його обстеження. Виїзд сертифікованого експерта на об’єкт (відділення банку, аптеки, школи, медичного закладу або будь-якого іншого) починається з укладення договору. Попередньо надіслані Вами фотографії допоможуть оцінити ситуацію де територіально знаходиться об’єкт, в якому стані знаходиться вхідна група, чи є пандус, як влаштовані поручні і козирок. Тактильна плитка перед сходами-обов’язкове. Коли технічне завдання і обсяги зрозумілі експерту з обстеження будівель і споруд – він виїжджає на об’єкт в Києві, якщо ж обстежується приміщення знаходиться в межах Київської області, або України – ми готуємо відрядження на робочому транспорті. По приїзду проводяться обміри приміщення: ширина пандуса, кут нахилу пандуса, ширина вхідних дверей, розміри тамбура. Після обстеження проводиться фотофіксація об’єкту. Якщо доступність приміщення очевидна, і відповідно до ДБН В.2.2-40: 2018 «Інклюзивна будівель і споруд. Основні положення »дотримані всі вимоги до доступності – складається відповідний Звіт про доступність приміщення для маломобільних груп населення (МГН). Якщо ж є зауваження – їх потрібно усувати: встановлювати підйомник, укладати тактильну плитку, встановлювати табличку Брайля. В цьому випадку наша експертна компанія готує звіт (передпроєктні пропозиції щодо усунення недоступних місць). Тільки після проведення будівельних робіт (на які зараз не потрібен дозвіл ДАБІ) наші експерти видають звіт про доступність приміщення для МГН і висновок (Висновок).

Створити сприятливе середовище для інвалідів – наше з Вами завдання номер один. Дуже важко пересуватися в мегаполісі літнім людям, мамам з колясками, інвалідам по слуху та зору. Для пересування і підйомів інвалідів-колясочників в Україні виробляють мікроліфти і підйомники. З їх установкою впораються фахівці нашого підприємства. Якщо Ваше приміщення не є доступним з яких-небудь причин, або Ви не отримали звіт про доступність в нашому підприємстві, то в отриманні ліцензії на ведення діяльності в цьому приміщенні – вам відмовить відповідний контролюючий орган.

Орієнтовну вартість робіт Ви завжди можете дізнатися у нашого директора і головного експерта з обстеження приміщень на доступність – Євгена Олександровича. Його досвід роботи в будівельній сфері більше двадцяти років. З сертифікатами фахівців і роботами Ви можете ознайомитись на нашому сайті. Колектив УІТЦ завжди допоможе виконати звіт про доступність приміщення для МГН.

Нагадаємо, що в нашому місті ще дуже багато місць недоступних для МГН. Мами з колясками не можуть піднятися без пандуса. Якщо пандус є, то його кут нахилу дуже високий, то падати вниз доведеться разом з візком. Поручні не тільки повинні бути для людини, що стоїть, інваліди-колясочники користуються другим (нижнім) рівнем перил. Слабозорі люди можуть помітити яскраво-жовту стрічку перед сходами, а сліпим не обійтися без тактильної доріжки (тактильної плитки). І, будь ласка, встановлюйте табличку Брайля на вході в приміщення, вона допоможе зрозуміти інвалідам по зору які послуги ви надаєте.

В останні роки в Україні стали частіше говорити про доступність приміщень, і Президент і міністри підтримують законодавчі ініціативи про безбар’єрний доступ МГН. Міська архітектура не погодить жодної реконструкції приміщення та вхідної групи без пандуса або мікроліфта. Сертифікований архітектор повинен запроектувати пандус таким розміром, щоб потім легко можна було оформити звіт про доступність в нашому підприємстві.

Ми зібрали цілий відділ експертів з обстеження будівель і приміщень. Одні – приймають дзвінки, другі – виїжджають на об’єкти і проводять обмірювальні роботи, треті – готують звіти і висновки про доступність. Замовляйте документи у наших сертифікованих експертів, які працюють під керівництвом Ананьєва Євгена Олександровича.