Звіт експерта з доступності приміщення для інвалідів та маломобільних груп населення

Беркий Володимир Володимирович
Хмельницький Євген Олександрович
Хмельницький Євген Олександрович

Хмельницький Євген Олександрович
Експерт з технічного обстеження будівель і споруд

На підставі проведеного технічного обстеження складається звіт експерта про наявність приміщення для маломобільних груп населення. При проведенні огляду експерт повинен встановити фактичний стан будови і ії відповідність нормативам і правилам, також законодавчим актам про вільний доступ усім громадянам, у тому числі і інвалідам.

Такий звіт потрібно від сертифікованого експерта. В нашій компанії працюють такі фахівці, які мають сертифікат експерта з обстеження будівель і споруд для доступності приміщень, а також досвід роботи в цій сфері.

Яким організаціям потрібен акт техобстеження для отримання ліцензії:

  • Фінансові організації, такі як обмінники валют, кредитні спілки, страхові компанії і так далі, зобов’язані отримати звіт експерта про доступність приміщень для інвалідів. Це наказано Кабміном в умовах ліцензування фінансової діяльності. Вони зобов’язані провести обстеження, отримати висновок і надати його з пакетом документів на ліцензування. Якщо ця умова порушена, то можна отримати відмову в Ліцензії або її можуть анулювати.
  • Існують організації, які зобов’язані створити умови для маломобільних груп населення: це медичні установи, сфера освіти та аптеки. Така умова не прописана в переліку обов’язкових для отримання ліцензії, однак необхідно підтвердити, що приміщення відповідає нормативам доступності. Підтвердженням є звіт сертифікованого фахівця.
  • Також буде потрібно акт тим, хто хоче переконатися у відповідності приміщення нормам і в можливості обслуговувати інвалідів.

Якщо не мати звіт експерта для органів ліцензування, то ліцензію можуть відкликати і діяльність буде припинена. Наша компанія готова виконати експертне обстеження і надати висновок, де відіб’ється реальний стан об’єкта і його відповідність нормативам. Замовити послуги можна по телефону або через сайт.

Як виглядає звіт фахівця про результати проведення технічного обстеження приміщень

У документі відбивається вивчення вхідної групи і маршруту пересування по будівлі. У висновку вказується стан дверних прорізів, пандусів, сходових маршів, освітлення тощо. У громадських будівлях вхідна група з облаштуванням пандуса повинна бути обов’язково. Важливо дотримуватися логічну структуру, грамотно складену текстову інформацію.

Оформлення експертного звіту про доступ приміщення для людей з обмеженими можливостями здійснюється кваліфікованим співробітником нашої компанії. Заходи проводяться в такому порядку:

  • візуальний огляд і фотофіксація будівлі, приміщення;
  • складання висновку про доступність;
  • видача документів на руки замовнику.

Оскільки співробітники нашої компанії постійно навчаються, отримання звіту про наявність умови для доступу інвалідів в приміщення у нас – це правильне рішення. Ми виготовимо документи в короткий термін, і неважливо, що потрібно обстежити: будівля або це буде вхідна група з пристроєм пандуса.

Чому важливо отримати від експерта звіт про обстеження приміщень

Незалежно від призначення приміщення і форми власності, наша компанія готова зробити експертний звіт про проведення технічного обстеження будівель і споруд. Роботи виконуються відповідно до законодавчої бази та нормативних документів. Спеціаліст використовує в роботі обладнання та інструмент, який проходить калібрування і має необхідні сертифікати.

Відсутність звіту від фахівця про наявність приміщень може спричинити за собою ряд санкцій, в тому числі і відкликання ліцензії. У нас замовити звіт про умови доступу для інвалідів можна для закладів освіти, громадських організацій та медичних центрів.

Вам потрібно знати, скільки коштує звіт про доступність об’єкту для маломобільних груп населення – ми порахуємо це для вас індивідуально. Все буде залежати від обсягу і термінів виконання робіт, також від місцезнаходження об’єкта нерухомості. Замовити звіт у сертифікованого фахівця можна на сайті або в офісі нашої компанії.