Юристи Legrant з Одеси та експерти УІТЦ з Києва – потужна команда професіоналів з питань нерухомості

Київ та Одеса – це міста-побратими й негласні бізнес-столиці України. Поєднання порту на узбережжі Чорного моря та висоток мегаполіса створює основу для міцного співробітництва. Юристи Legrant та експерти УІТЦ першими усвідомили правильність міжміського партнерства й закріпили ділові відносини дружбою. Таким чином ми забезпечуємо подвійний успіх в нашій справі та підвищуємо якість послуг в Україні!

УІТЦ –  точність і гарантія безпеки вашої нерухомості

Український інженерний технічний центр, керівником якого є талановитий досвідчений інженер Євген Ананьєв, вже більше як 10 років контролює безпеку будівництва в Україні. Наші послуги:

 • технічний нагляд якості та відповідності державним нормам нових об’єктів;
 • будівельні та монтажні роботи від професіоналів;
 • консалтингові послуги у нерухомості та підготовка дозвільної документації на будівництво і реконструкцію споруд;
 • технічне обстеження будівель і споруд для оформлення оренди або купівлі-продажу об’єкта та подальшої безпеки при експлуатації об’єкта;
 • зовнішня і внутрішня оцінка стану об’єкта без порушення цілісності конструкції;
 • проектування опорних конструкцій і їх з’єднань з на підставі даних геодезичних і геологічних інженерних досліджень;
 • послуги БТІ;
 • складання технічних паспортів;
 • інвентаризація цілісних майнових комплексів.

На базі центру відкрита лабораторія, де проводять випробування на відповідність якості будь-яких матеріалів, перевіряють надійність закладення фундаменту. Наша команда з питань нерухомості стежить за змінами в законодавстві та гарантує надійність і довговічність споруд!

Legrant – запорука спокою і збереження закону

Юридична фірма Legrant в особі Данила Христича та Тетяни Титаренко – старшого юриста та управляючого партнера фірми – це найбільша компанія у південному регіоні України. Широка спеціалізація юристів включає всебічні знання у таких сферах:

 • міжнародна торгівля;
 • морське право;
 • захист бізнесу і корпоративне право;
 • вирішення спорів в судовому порядку;
 • податковий консалтинг.

Юристи Legrant працюють зі складними проектами та впроваджують нові рішення у законодавчу систему. У їх компетенції – проектна документація, юридичні експертизи, співпраця з компаніями міжнародного рівня. Також команда професіоналів надає консалтингові послуги з нерухомості, з юридичних питань у цілодобовому режимі.

Наше партнерство – висока якість будівництва і дотримання норм

Співпраця юристів і технічних експертів  – запорука безпечного та надійного будівництва в країні. Це максимально важливо у припортовій зоні, де потрібен чіткий аналіз конструкцій і будівельних матеріалів, оперативне отримання засвідчених документів та дозволів. Спільна команда з питань нерухомості забезпечує повноцінний нагляд над будівництвом і консультації в усіх галузях:

 1. Технічне обстеження будівель і споруд в портовій зоні та по Україні.
 2. Оформлення документації при зведенні нових терміналів.
 3. Технічний паспорт для ГТС і промислових будівель.
 4. Формування дозволів та експертиз для включення компанії клієнта в межі портової зони.

Досвідчені юристи та їх керівники, Тетяна Титаренко і Людмила Сизоненко, завжди розраховують на допомогу експертів УІТЦ. Фахівці експертного рівня та Євген Ананьєв особисто надають оцінку якості матеріалів і робіт, яка не викликає сумнівів на законному рівні. Наші спільні проекти заслужили схвалення і довіри адміністрації порту міста Одеса.

Юридична фірма Legrant консультує професіоналів УІТЦ з питань захисту бізнесу, у податковій і корпоративній сфері. Фахівці мають підтверджений досвід в області нерухомості, що гарантує повне занурення в суть питань та швидкий пошук відповідних рішень.

Український інженерний технічний центр і юридична фірма Legrant створили партнерство, яке забезпечує якість будівництва на території всієї країни. Команда з питань нерухомості, до якої входять найкращі юристи та експерти – це модернізація будівельного і правового законодавства України, легалізація бізнесу і безпечне життя громадян!

https://legrant.com.ua/team