Original Schmidt — молоток з вбудованим датчиком

Багато років у світовій практиці застосовують молотки Шмідта. Він потрібний для перевірки міцності бетону. Типи N, L, дають можливість вимірювати міцність по ГОСТ 22690-88 в діапазоні від 10 до 70 Н/мм2.

Сфера використання приладу

Обладнання було розроблено для широкого спектру досліджень різних видів бетону, каменю, розчину, поліетилену, паперу. Прилад відмінно підійде для проведення досліджень на об’єктах. Дуже зручно застосовувати у важкодоступних місцях, там, де рухи інженера обмежені.

Принцип дії молотка

Якщо виникла необхідність визначити міцність бетону на стиск вам підійде цей прилад. При його використанні за бетонної конструкції наноситься удар певної сили, після цього заміряється відскік молотка. Величина відскоку «R» відповідає твердості бетону. Використовуючи таблиці перетворення (тарировочных кривих), значення відскоку «R» зіставляється з міцністю на стиск.

Також шляхом вимірювання величини R, можна говорити про щільність або рівномірності намотування рулонів паперу або поліетилену.

Існує два типи випробувальних молотків Original Schmidt:

N — енергія удару = 2.207 Нм (0.225 kgm); служить для випробування бетону в звичайному надземному будівництві і при будівництві мостів.

L — енергія удару = 0.735 Нм (0.075 kgm); це модель N в мініатюрі, вона прийнятна більше, ніж модель N для випробування малих і чутливих до удару елементів з бетону та штучного каменю, рулонів паперу та поліетилену.