Лазерний далекомір Leica DISTO D3

Щоб провести всі виміри з максимальною точністю наші фахівці застосовують професійні лазерні далекоміри. Прилад Leica DISTO D3 гарантує високоточні дані, що володіє функціями обчислення площі трикутних та прямокутних ділянок, розмірів приміщень. У ньому присутня пам’ять для запам’ятовування вимірів.

Leica DISTO D3 володіє функціоналом для обчислення площі прямокутних і трикутних ділянок, об’ємів, розмірів приміщень.Передбачений режим «відкладеного» виміру, а пам’ять приладу підтримує запис результатів. Рулетка Leica DISTO D3a володіє широким діапазоном функцій, які роблять роботу простіше і оперативніше.

Похиле вимірювання

Датчик нахилу вимірює нахили в межах ± 45 ° і типове використання для визначення кута нахилу даху. Коли вимірюються нахили, інструмент необхідно потримати в горизонтальному положенні (± 10 °).

Горизонтальна відстань

Функція похилого вимірювання дозволяє Вам визначати горизонтальну відстань, навіть якщо мета що безпосередньо не видна. Це особливо корисно, коли є перепони, наприклад стіни безпосередньо між Вами і метою.

Функція обчислення кута в приміщенні

Датчик нахилу вимірює нахили в межах ± 45 ° і типове використання для визначення кута нахилу даху. Коли вимірюються нахили, інструмент необхідно потримати в горизонтальному положенні (± 10 °).

Функція розбивки

Два різних відстані (a і b) можуть бути введені в інструмент і потім відняті з певних вимірюваних довжин. Це дозволяє Вам бачити напрямок, в якому Leica DISTO ™ D3 повинен бути переміщений, дисплей показує стрілку напрямки з поточною розбивкою відстані. На відстані 0.1 м для наступної точки розбивки, інструмент дає чутний сигнал.

Багатофункціональна п’ята-опора (багатопозиційна скоба) лазерної рулетки дозволить провести виміри від задньої частини приладу, відкинувши її на 90 ° і «зачепившись» скобою за точку відліку, з кутів і щілин, відкинувши її на 180 ° і уперши в кут або вставивши в щілину . Далекомір так само обладнаний різьбленням для установки на штатив і може вести відлік від задньої і передньої поверхні далекоміра.

Якщо говорити про можливості кожної окремо, то можна зазначити що похилий вимір дозволяє заміряти нахили ± 45°, це використовується при обмірах дахів. При проведенні такого роду робіт пристрій потрібно тримати в горизонтальному положенні.

Друга можливість допомагає визначити горизонтальну відстань, навіть якщо не видно мети. Це дозволяє провести обміри якщо присутні перешкоди, наприклад, стіни.

Автоматичний датчик освітлення рулетки включає підсвічування дисплея в умовах поганої видимості.

Точність ± 1 мм
Дальність вимірювань 0.05-100м
Час вимірювання Від 0.6 до 4 секунд
Діаметр лазерної плями, мм / на відстані, м 6, 30, 60 мм / 10, 50, 100 м
Вимірювання площ, об’ємів +
Мін і Макс вимірювання +
Додавання / віднімання +
Обчислення довжин недоступних ділянок по теоремі Піфагора +
Автопуск з тимчасовою затримкою +
Вимірювання в безперервному режимі +
Багатофункціональна позиційна скоба / ніжка +
Підсвічування екрану + (І клавіші DIST)
Вбудований рівень + (Електронний)
Можливість установки на штатив +
Використання постійної заданої величини 1
Запит останніх вимірювань 20
Кількість вимірювань на 1 комплект батарей до 5000
Батареї / харчування Тип AAA 2х1.5V
Захист від дощу / пилу IP54
Габарити 125х45х24 мм
Вага з батареями 110г
Діапазон раб. температур Від -10 o С до +50 o С
Довжина хвилі 635нм