Юрист з нерухомості

Будь-яка юридична операція, пов’язана з нерухомістю – є серйозним кроком.  Такі угоди завжди супроводжуються досить великими грошовими сумами.  Саме з цієї причини в даній області реалізовується величезна кількість шахрайських схем, від яких ніхто не застрахований.

Крім того, є ще один фактор, який підвищує ризики при проведенні подібних операцій. Так, клієнт може постраждати не тільки від рук шахраїв, але і від елементарного незнання юридичних тонкощів. З цієї причини угода може проводитися не на найвигідніших умовах.

Тому кожному необхідний – юрист з нерухомості, який допоможе професійно представити інтереси замовника під час вирішення будь-якого питання. Використання послуг фахівця дозволить забезпечити себе від дій шахраїв, а також домогтися найбільш вигідних умов при проведенні юридичної операції.

Отже, консультація юриста по нерухомості в будь-якому випадку не буде зайвою частиною витрати. Це дозволить клієнтові побачити всі «підводні камені» питання і знайти найбільш підходящий вихід з будь-якої ситуації.

Купівля нерухомості в новобудові

Однією з найбільш складних з юридичної точки зору ситуацій є покупка квартири у забудовника. Так, придбання вторинного житла є простішою процедурою — в цьому випадку досить найняти юриста з нерухомості для складання грамотного договору і перевірки документації попередніх власників.

При покупці квартири в новобудові необхідно бути максимально обережним.  Так, досить розповсюджені випадки, коли забудовник після отримання грошей згортає будівництво або ж не виконує його в обумовлені терміни.  В цьому випадку починається дуже складний процес — звернення до суду, спроби представників забудовника вирішити проблему без юридичних розглядів, обіцянки про повернення частини виплат і т. д.

Головною проблемою є те, що власник недобудованої квартири не може повноцінно відстоювати свої інтереси в індивідуальному порядку, тому що не володіє необхідною інформацією. З цієї причини необхідно зробити все для того, щоб не потрапити в подібну ситуацію.

У цьому питанні вам допоможуть професійні юристи нашої компанії!  Адвокат з нерухомості допоможе вирішити ряд проблем. Серед них:

 1. Перевірка документації забудовника для ведення будівництва і введення об’єкта в експлуатацію. Також перевіряються права на землю, правомірність відчуження ділянки, яка відведена для зведення об’єкта, — ці складові тісно пов’язані між собою.
 2. Перевірка кредитної історії забудовника, а також умов виконання зобов’язань у разі їх наявності. Так, невиплачені борги є першою ознакою несумлінності компанії. Також проводиться пошук арештів, судових розглядів, покладених на суб’єкт або об’єкт будівництва.
 3. Перевірка зобов’язань, які раніше покладалися на забудовника.

Крім цього, юрист з нерухомості проводить ретельну вичитку договору між вкладником і виконавцем. Така послуга дозволить уникнути прихованих платежів і умов, які можуть перешкодити поверненню грошей. Важливо розуміти, що людина без професійної освіти не зможе самостійно розібратися в таких тонкощах.

Інші послуги, що надаються

Крім цього, консультація адвоката по нерухомості допоможе вирішити ряд інших питань — продаж, обмін чи передача житла у спадок. При проведенні подібних операцій також важливо складання грамотної документації та юридичний супровід. Також, адвокат з нерухомості дозволить вирішити такі питання, як:

 1. Перевірка відповідності нерухомості будівельним проектом. Особлива увага приділяється розташуванню та функціонування комунікаційних систем.
 2. Пошук можливих обмежень з управління житлом.
 3. Аналіз документів нерухомості на наявність третіх осіб, які мають право нею розпоряджатися. Так, покупка квартири, в якій прописані неповнолітні або недієздатні мешканці, може обернутися серйозними юридичними проблемами. Юрист з нерухомості також допоможе припинити дію прав таких осіб на квартиру.

Послуги нашої компанії допоможуть вирішити навіть найскладнішу проблему. Наші професійні співробітники забезпечать прозорість будь-якої операції!

Допомога в отриманні документації

При проведенні операцій, пов’язаних з житлом, велике значення має наявність всієї необхідної документації. В такому випадку необхідно узгодження з УКРАЇНСЬКИМ ІНЖЕНЕРНИМ ТЕХНІЧНИМ ЦЕНТРОМНаприклад, власник не може продати квартиру, якщо не узаконив реконструкцію, яка проводилася в приміщенні. Однак отримання паперів пов’язано з цілим рядом бюрократичних проблем — величезні черги, тривалий термін очікування відповіді і великі пакети документів. Рішенням даної проблеми стане консультація адвоката по нерухомості. Такий варіант дозволить отримати новий технічний паспорт або зареєструвати право власності. Крім цього, послуги фахівця допоможуть вирішити наступні завдання:

 1. Відновлення документів на нерухомість та оформлення спадщини.
 2. Приватизація нерухомості і проведення експертної оцінки об’єкта.
 3. Отримання дозволу на перепланування і реконструкцію, а також оскарження рішення реєстрації.
 4. Консультація юриста по нерухомості дозволить оцінити ризики при плануванні інвестиції.
 5. Супровід юридичних угод, а також отримання прав власності.

Такі послуги дозволить отримати УКРАЇНСЬКИЙ ІНЖЕНЕРНИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР в прискореному режимі! При необхідності наші фахівці представлять інтереси клієнта в суді. Так, іноді власникам житла доводиться вдатися до такого заходу для легалізації вже проведеного перепланування. Адвокат з нерухомості забезпечить супровід на всіх етапах процесу — від збору документації до вердикту суду!