Влаштування вхідної групи (окремого входу)

Вхід — цілком природна річ в будь-якому будинку, проте бувають випадки, коли одного його недостатньо. Перш за все це стосується мешканців, які проживають в квартирі на першому поверсі, у яких може виникнути необхідність в окремому вході. Найчастіше це пов’язано з бажанням перевести житлове приміщення в нежитловий фонд, щоб відкрити в ньому громадське місце: салон краси, нотаріальну контору чи магазин, для яких неодмінно потрібен окремий вхід. Подібне нововведення може бути пов’язано і з необхідністю полегшити переміщення інваліду-колясочнику, який не в силах долати сходи в під’їзді.

Як зробити окремий вхід?

Дане питання обов’язково постане перед тими, хто зважиться на подібні зміни в своєму будинку. Вся справа в тому, що зробити це лише за власним бажанням не вийде: проекти, спрямовані на архітектурні зміни житлового приміщення, неодмінно пов’язані з оформленням документів і отриманням різних письмових схвалень. Але це мала частина тих дій, які доведеться зробити для досягнення результату. Ваші дії повинні бути поетапними, і для того, щоб домогтися права на окремий вхід, вам знадобиться:

  • отримати технічний висновок від проектувальника. На основі цього буде зроблений план перепланування будинку, куди включаться необхідні зміни;
  • заручитися схваленням горархітектури, так як фасад будинку набуде іншого вигляду після створення додаткового входу;
  • отримати дозвіл, особливо якщо будинок, в якому плануються зміни, є архітектурною пам’яткою;
  • з’ясувати, до якої організації відноситься даний будинок, і отримати схвалення від керуючої компанії.
  • заручитися згодою власників квартир в зазначеному будинку (повинно бути не менше 37% жителів, які не мають нічого проти окремого входу). Зазвичай прихильники архітектурних нововведень підтверджують свою згоду підписом.

Як досягти мети без зайвих витрат і зусиль?

У більшості випадків охочі перепланувати будинок з метою отримання окремого входу потрапляють в ситуації, які гальмують весь процес. Це може бути затримка з документами або простоювання в чергах з метою отримати заповітний дозвіл (схвалення) від тієї чи іншої організації. У багатьох людей на це просто немає часу, тому розпочаті проекти зазнають невдачі вже на першій стадії. Знаючи про це, наша компанія рекомендує вам звернутися до фахівців, які легко розбираються в питаннях перепланувань житлових приміщень і пов’язаних з ними складнощів.

Серед наших співробітників є справжні професіонали, які разом з вами націлені на успішне завершення розпочатої справи. Разом ми зможемо досягти мети без додаткових витрат і зусиль, адже цінова політика нашої компанії досить лояльна. Вартість послуг, як правило, обговорюється, тому що залежить від складності виконуваної роботи, проте ніяких зайвих оплат ми не вимагаємо. Гарантія якості і співпраці до повного результату — це саме те, що готові забезпечити вам наші фахівці.