Узаконення техповерху (горища) у багатоквартирному будинку

Трапляється так, що жителів багатоквартирного будинку не влаштовують розміри їх житлової площі, тому вони замислюються над тим, як змінити цю ситуацію, додавши кілька метрів до своєї житлоплощі. Можливо, це вдається зробити не завжди, але для жителів, які мають квартиру під технічним поверхом, є перевага. І це — горище, яке можна приєднати до квартири, тим самим збільшивши її габарити.

Як легалізувати приміщення?

Зазвичай це перше питання, з яким стикаються мешканці багатоповерхового будинку, що бажають збільшити житлову площу. Просто так скористатися можливістю і використовувати горище можна, оскільки це державна територія. Саме тому мешканцям доведеться пройти через ряд бюрократичних процедур, пов’язаних з квартирою на горищі. Як правило, людина, що не має відношення до юриспруденції, навряд чи зможе вирішити проблему самостійно. Саме тому будь-якому неосвіченому власникові квартири, що бажає узаконити техповерх, необхідно ознайомитися з тим, як залагодити питання покроково. Отже, вам слід врахувати, що:

  • Ви повинні будете звернутися в архітектурно-будівельний відділ із заявою, в якій вкажете ваше прохання. З цим документом ви повинні надати проект, в якому детально буде викладено схему ремонтних робіт. У свою чергу, вам повідомлять про обмеження, які доведеться врахувати при безпосередній роботі з проектом, пов’язаним з технічним поверхом над квартирою;
  • якщо Ви не фахівець в галузі архітектури, найкраще надати розробку проекту професіоналам. Вони повинні мати високу кваліфікацію і ліцензію на даний вид діяльності;
  • вашим наступним кроком стане звернення до Держархбудінспекції, яка скличе засідання з питанням, що стосуються вашої проблеми: як приватизувати горище. Протягом 10 робочих днів комісія дасть вам відповідь щодо того, чи отримаєте ви право на приєднання горища до квартири або вам буде відмовлено. Цілком можливо, вам буде легше купити квартиру на технічному поверсі, щоб залагодити це питання;
  • якщо все пройшло успішно, ви можете сміливо приступати до здійснення вашої мети. По завершенні будівництва вам доведеться знову звернутися в державну структуру, щоб продемонструвати результат будівельних робіт. Завершальним етапом стане технічний паспорт — оформлене право власності, у якому буде вказано, що вам вдалося приватизувати горище над квартирою.

Приватизація горища — якісний підхід до справи

Якщо Ви — людина, яка мало що знає в питаннях юриспруденції, Вам напевно буде непросто розбиратися з різними організаціями, які будуть ставити вам перешкоди на шляху до досягнення вашої мети. Як відомо, більшість підприємств, які займаються житловими питаннями, вимагають масу документів, і правильне оформлення — це ключ до успіху. На жаль, як показує практика, далеко не всі справляються з поставленим завданням так, щоб можна було перейти до конструктивного діалогу з організаціями. Та й, відверто кажучи, далеко не у кожної людини є час на вивчення тонкощів, знання яких обов’язково потрібно при подібних речах. Саме тому наша компанія готова запропонувати вам послуги, які допоможуть вам у вирішенні всіх питань, пов’язаних з приватизацією горища над квартирою. Все, що вам потрібно — це зв’язатися з нашими менеджерами, і ваше питання буде вирішено на вашу користь без будь-якої заковики.

Вартість послуг, пов’язаних з тим, як узаконити горище і підготувати всі важливі документи, зазвичай обговорюється, так як вона залежить від обсягу роботи, яку проведуть наші співробітники. Однак ціни, як правило, лояльні, що дає вам можливість заощадити не тільки час, але і гроші під час вирішення такого завдання, як приватизація горища. Вигідні для кожного клієнта умови — завдання, яке ставить перед собою наша компанія. Співробітники і фахівці своєї справи мають багаторічний досвід, тому, звернувшись до нас, ви неодмінно отримаєте сервіс, який ми гарантуємо.