Узаконення самовільних забудов

Багато хто вважає, що узаконити самобуд неможливо. Але це зовсім не так, якщо справу довірити кваліфікованому спеціалісту, який тонко розбирається в юриспруденції. Самостійно пройти процес узаконення практично нереально, адже необхідно зібрати, правильно заповнити та надати безліч документів.

Надаємо послуги з узаконення самовільних забудов будь-якого типу, в тому числі:

Процедура узаконення самовільного будівництва

Для того щоб узаконити об’єкт самочинного будівництва, необхідно:

  • звернутися до органів місцевої архітектури із заявою про отримання будівельного паспорта на будівництво об’єкта нерухомості. Такий паспорт видається для житлових приміщень до 300 кв.м. Якщо житловий будинок має кілька поверхів і площа його складає більше 300 кв.м, видаються Містобудівні обмеження;
  • повідомити в ДАБІ про початок робіт будівельного характеру і зареєструвати таке повідомлення в належному порядку;
  • здійснити технічну інвентаризацію. Цей вид робіт надають органи місцевого БТІ, а також компанії, що мають ліцензію. При виконанні таких робіт здійснюються всі виміри;
  • здійснити реєстрацію декларації введення в експлуатацію об’єкта. Цей документ надається в ДАБІ;
  • отримати на самобуд поштову адресу. Вона присвоюється як житловим будинкам, так і виробничим спорудам;
  • оплатити всі необхідні внески. Це відноситься до споруд, площа яких перевищує 300 кв.м;
  • отримати свідоцтво про право власності. Воно видається місцевої Державною реєстраційною службою.

До всіх інстанцій необхідно подати необхідні документи, правильно заповнити форми. Помилки у такого роду документації неприпустимі, адже це дуже важливі папери, що дають право на власність.

З усіма тонкощами узаконення об’єктів самовільного будівництва допоможуть розібратися наші фахівці. З нашою допомогою можна пройти весь процес швидко і безболісно. Варто відмітити, що всі документи будуть оформлені відповідно до чинного законодавства і Ви можете бути впевненими в позитивному результаті на 100%.