Технічне обстеження будівель та споруд дронами

ПРО ПОСЛУГУ

Коли справа стосується технічного обстеження промислових комплексів, градирень теплових станцій, нафтопроводів, електричних і телевізійних вишок або інших складно доступних об’єктів – єдиним правильним рішенням стане звернення до професіоналів в сфері обстеження з великим досвідом, власним обладнанням та необхідними сертифікатами.

Технічне обстеження висотних будівель і подальша їх паспортизація – це вкрай складний і небезпечний процес, що вимагає залучення не тільки експертів в області технічного обстеження, а й фахівців з дозволом на висотні роботи або альпіністів.

Якщо ви потребуєте в технічному обстеженні високих димових труб, фасадів будівель, телевізійних або комунікаційних вишок і щиглик, ми гарантуємо виконання комплексного обстеження, з видачею необхідних рекомендацій, технічних креслень і паспортів, на найвищому професійному рівні.

ЩО МИ РОБИМО

Планування робіт: Ми узгоджуємо процес виконання робіт з обстеження будівель, розраховуємо вартість виконання і терміни виготовлення паспортів технічного стану споруд. Розробляємо варіанти найбільш швидкого, безпечного і ефективного виконання робіт з обстеження.
Виконання робіт Наші фахівці проводять комплексне обстеження з подальшою видачею звітів і паспортів будівель і споруд.

При необхідності виконується лабораторне випробування матеріалів конструкцій на міцність, проводитися аналіз ґрунтової грунту під фундаментами, а також обстеження та фотозйомка висотних і недоступних частин споруди за допомогою безпілотних літальних апаратів.

Результати Дефектні акти, Звіти по обстеженню, Паспорта технічного стану, а також обмірні креслення висотних споруд доступні для Замовника в максимально швидкі строки.

Інформація отримана під час обстеження і рекомендації для подальшої експлуатації будівлі допоможуть проектним організаціям розробити найбільш правильні рішення по ремонту або реконструкції будівлі.

Оперативність в наданні результатів Наявності власного обладнання і лабораторії дозволяє гарантувати виконання робіт максимально швидко і за прийнятною ціною.
Продуктивність Застосування безпілотних літальних апортів (дронів) для обстеження висотних будівель зменшує необхідне на обстеження час в десятки разів у порівнянні з традиційними методами обстеження за допомогою альпіністів.
Вартість обстеження Ми індивідуально підходимо до обстеження кожного об’єкта і гарантуємо професійне виконання робіт за мінімальними цінами.


ЕТАПИ

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ:

ВАША ВИГОДА

Ціна Виявлення всіх проблем Безпека
  • Ціна нижче ніж при залученні альпіністів
  • Ви отримуєте максимально якісне обстеження без пропущених ділянок
  • Повний комплекс робіт від обстеження до видачі документації
  • Максимальна швидкість обстеження
  • Огляд споруди з усіх ракурсів
  • Підвищення рівня безпеки вашого будинку
  • Ми виконуємо великі обсяги, зберігаючи якість проведених робіт
  • Завжди даємо якісні рекомендації для забезпечення безпечної експлуатації ваших споруд

Наявність звіту про технічний стан будівель і споруд з фото фіксацією дефектів та рекомендаціями для їх усунення дозволить провести посилення необхідних елементів конструкції і продовжити термін безпечної служби ваших будинків.