Обміри об’єктів нерухомого майна

Обміри конструкцій, будівель і споруд — це роботи, що проводяться для встановлення і уточнення параметрів цілісних комплексів, окремих об’єктів або їх елементів. Виконання такого роду заходів повністю залежить від поставлених цілей, від проектного розташування об’єктів нерухомості.

Принципи обмірних робіт об’єктів нерухомості

Обмірні роботи проводяться за чіткими принципами:

  • точне встановлення конфігурації споруд, визначення наявності елементів;
  • встановлюються показники розмірів по всіх кутках;
  • здійснюється встановлення розмірів основних елементів споруди: висота і ширина колон, довжина прольотів, наявність вузлів;
  • встановлення параметрів ухилу будівлі, горизонтальності перекриттів.

Обмір приміщень відбувається із застосуванням інструментів і обладнання. Проведені роботи дозволяють встановити можливі деформуючі процеси в конструкції.

Випадки, при яких необхідно проводити обміри

Обмір квартири, офісу або промислового цеху необхідно проводити при необхідності:

  • чітко встановити реальні розміри об’єкта нерухомості у разі відновлення документації, в тому числі і проектної;
  • порівняти проектні дані з реальними для встановлення якості виконаних будівельних робіт;
  • встановити реальні параметри об’єктів нерухомості для звірки з документальними даними;
  • розробити новий проект для реконструкції об’єктів нерухомості.

Обмірні роботи припускають видачу повної інформації, включаючи схеми і креслення. Відвідувачі можуть замовити чіткі плани всіх приміщень будівлі, плани перекриттів і покрівлі, креслення фасадів і детальний розріз будівлі.

Обмірні роботи є непростими. Але не тільки обмір БТІ здатний відповідати всім законодавчим актам. Фахівці нашої компанії мають можливість виконати обмірювальні роботи на високому рівні і дати реальні висновки. Наявність точних креслень дозволяє встановити всі параметри, які необхідні замовнику. Також за індивідуальними вимогами можуть бути виконані і інші види обмірів або надані додаткові схеми і креслення.

Обміри об’єктів нерухомості або їх елементів дозволяють контролювати показники, виявляти невідповідності в документації і усувати їх. Такі дані дозволяють правильно встановити всі виміри.