Інженерно-будівельне проектування будівель і споруд

Домрачов Олександр Олександрович
Калічак Наталія Василівна

Перш ніж приступати до будівництва, необхідно створити проект будови. Він включає в себе проектування конструктивних рішень, планування і естетичне рішення приміщень і будівель. Від якості інженерно-будівельного проектування залежить комфорт людей і їх безпека, а також надійність всіх конструкцій.

Наша компанія виконує різні роботи, пов’язані з проектуванням будівель і споруд. Наші співробітники повністю проводять супровід проекту від початкової стадії консультування до оформлення документації та введення в експлуатацію. Одним з трудомістких моментів є узгодження документів з органами держконтролю і здійснення авторського нагляду.

 

 

Інженерно-будівельне проектування об’єктів нерухомості

Основною метою роботи нашої компанії є інженерні вишукування для будівництва відповідно до побажань замовника, вимог законодавства. Проект – це результат кваліфікованої праці команди фахівців. В процесі надання послуги вирішуються такі питання:

 • як повинен здійснюватися технологічний процес будівництва;
 • підбір ділянки для зведення будівлі;
 • архітектурні рішення об’єкта.

Розробляючи проектне рішення, співробітники компанії враховують застосування машин і механізмів у процесі будівництва, які конструктивні рішення обрати з урахуванням розташування будови і її функціонального призначення. Інженерно-будівельне проектування довірити можна тільки професіоналам – це стане основою для безперебійного, безпечного та ефективного будівництва. Наші фахівці мають необхідний досвід, знання та навички в цій сфері. Процес складний і багатогранний, він включає в себе такі моменти:

 • розробка проектів інженерного забезпечення будівель і споруд;
 • проектування будівель;
 • проектування інженерних систем;
 • оформлення документів;
 • експертиза проектної документації;
 • обстеження об’єктів;
 • енергоаудит;
 • консультації та авторський нагляд.

Не можна побудувати будову без документів, інакше вона буде вважатися самовільною спорудою. Енергоаудит дозволить оцінити витрати на опалення та споживання електроенергії та інших ресурсів. Важливою сферою діяльності є супровід будівельних робіт. Завдання полягає в тому, щоб об’єкт максимально близько збігався з проектом, який розробив архітектор. Інженерне проектування здійснюється відповідно до нормативів і вимог законодавства. Надається генеральний план і візуальна модель.

Переваги співпраці з нашою компанією

Компанія займається інженерними дослідженнями для будівництва не тільки житлових будинків, але і промислових об’єктів різних сфер діяльності. Виготовляється пакет документів, в який включені дизайнерські рішення з опрацюванням дрібних деталей, проектування інженерних мереж. До повного завершення будівництва здійснюється авторський нагляд, може бути проведена експертиза проектної документації за бажанням замовника.

Всі фахівці володіють необхідними кваліфікаційними сертифікатами і великим досвідом роботи. Інженерне проектування буде виконано швидко і за прийнятною вартістю. Розраховується ціна послуг індивідуально в залежності від ряду факторів, обсягу і швидкості виконання робіт. Проводиться розробка проектів інженерного забезпечення будівель і споруд відповідно до норм будівництва і з дотриманням правил і вимог законодавства.

Корисні посилання