Висновок про розподіл, виділення частин власності

Галков Сергій Володимирович
Головний інженер (експерт) з технічної інвентаризації
Иващенко Сергій Леонідович

Професіонали нашої фірми не один рік займаються наданням допомоги в юридичній сфері. Багаторічний досвід в роботі з найскладнішими питаннями дає нам можливість без побоювання братися навіть за найбільш спірні справи, оперуючи своїми знаннями і бажанням допомогти. Ми завжди йдемо назустріч кожному нашому клієнту, оперативно і відповідально виконуючи свою роботу. Одним з часто зустрічаючихся в нашій роботі питань є укладення про розподіл, а також виділення частки власності.

Необхідність отримання висновку

Цей висновок видається суб’єкту, коли майном володіє кілька юридичних або фізичних осіб, а не одна, як це буває частіше. Виходячи із Законодавства, таке володіння не заборонено, але в разі, коли трапляються ситуації, де потрібно відокремити володіння кожної з осіб, цей висновок необхідний. Найчастіше таке питання постає більш гостро при складних відносинах між партнерами в роботі або родичами, чи при необхідності внесення застави в момент оформлення кредиту. Нагадаємо, що право володіння нерухомістю розділяється на два види: приватне і спільне. Основні випадки, що викликають спір, чітко вказані в наказі ЖКГ №55, де надана інструкція для поділу частин нерухомості.

Коли всі власники дають свою згоду на поділ, то потрібно скласти нотаріально завірений висновок, де в письмовому вигляді всі сторони надають згоду. Далі, потрібно оформити техдокументацію на нерухомість, виконується вона за тими ж нормами, що і при процесі купівлі та продажу. Після закінчення процедури загальне право на володіння втрачає свою силу. При бажанні відокремитися одного із співвласників він виключається, а решта продовжують спільне володіння нерухомістю.

Що для цього потрібно

Для того щоб отримати висновок, необхідно:

  • заяву на виготовлення висновку;
  • паспорт та ідентифікаційний код;
  • нотаріально завірені заяви всіх співвласників;
  • техпаспорт про стан будівлі.

Зібравши дані документи, наші фахівці почнуть роботу в максимально короткі терміни. Завдяки досвіду професійних юристів і швидкості роботи ми здатні вирішити проблему швидко, кваліфіковано і якісно.

Висновок про право власності видається в повному обсязі після ретельного вивчення всіх матеріалів. До будь-якої ситуації ми завжди підходимо індивідуально і цінуємо кожного нашого клієнта, цілком присвячуючи свій час рішенням конкретної проблеми. Вибираючи співпрацю з нами, ми гарантуємо порядність, оперативність і конфіденційність навіть самого серйозного питання.