Виготовлення технічного паспорта

Скрипник Сергій Володимирович
Скрипник Сергій Володимирович
Головний інженер (експерт) з технічної інвентаризації
+38(067)1794260
uitc@etcu.com.ua
Тимошенко Сергій Леонідович
Тимошенко Сергій Леонідович
+38(068)7109832
uitc@etcu.com.ua

ТОВ «УІТЦ» пропонує доступні ціни і мінімальні строки з оформлення технічного паспорта БТІ на громадські та виробничі будівлі, цілісний майновий комплекс, квартиру, житловий будинок, гараж.

Виготовлення технічних інвентаризаційних документів на нерухоме майно в даний час дозволено приватним компаніям, які мають відповідні сертифікати. Ці нововведення дозволили в значній мірі скоротити терміни оформлення пакету документів, зменшити черги і зробити саму процедуру виготовлення технічного паспорта БТІ більш прозорою. Але найбільшою перевагою для населення стало скорочення вартості процедури переоформлення. Крім того, видача документації більше не прив’язана до регіону і місця знаходження нерухомості.

Виготовлення технічного паспорта

Видача технічного паспорта на нерухомість

Документація на предмети нерухомості виготовляється в певних випадках:

Технічний паспорт – дуже важливий документ, який під час підписання договору купівлі-продажу є основним. Адже саме в ньому вказані всі показники технічного характеру про стан житлової площі, розмір кімнат і їх розташування.

Іноді технічний паспорт БТІ плутають з паспортом об’єкта (паспорт технічного стану будівлі або споруди), який включає в себе дані про габарити нерухомості, матеріалі споруди. Він, на відміну від техпаспорта на квартиру або будинок, видається на весь будівельний об’єкт, а може і відповідати певним кімнатам, наприклад, офісне приміщення в багатоповерховому будинку має свої документи.

Спосіб отримання технічної документації

Оформити технічний паспорт БТІ на об’єкт може тільки власник нерухомого об’єкта. Також правильно складена довіреність дає право на оформлення такої документації. Технічний паспорт повинен бути правильно оформленим. Саме тому для оформлення цього пакета документів необхідно звернутися в професійну компанію. Паспорт на квартиру, виготовлений в ТОВ «Український Інженерний Технічний Центр», буде виданий замовнику в дуже стислі терміни і складений з урахуванням всіх необхідних нюансів. Вартість послуги дуже демократична, так як компанія дбає про своїх замовників. Наша компанія – це правильне рішення для тих, хто хоче швидко отримати документи.

Після надходження заяви від замовника до клієнта буде направлений працівник організації, який і проведе інвентаризацію об’єкта. Всі параметри вносяться в спеціальну форму. На її основі і оформляється технічна документація. Якщо техпаспорт оформляється на новий об’єкт нерухомого майна, то він видається замовнику. Якщо ж інвентаризація має повторний характер, то в існуючі документи вносяться поправки.

Оформити технічну документацію на об’єкти нерухомого майна в Києві з ТОВ «Український Інженерний Технічний Центр» дуже швидко і просто. Вартість всіх наданих послуг демократична і розраховується в індивідуальному порядку.