Техпаспорт БТІ на цілісний майновий комплекс

Галков Сергій Володимирович
Головний інженер (експерт) з технічної інвентаризації
Иващенко Сергій Леонідович

Бувають випадки, коли необхідно оформити технічну документацію на цілісний комплекс нерухомого майна, наприклад, підприємство. Нинішнє Законодавство дає право приватним компаніям на здійснення такого виду робіт, а саме проведення інвентаризації та видачу техдокументації.

Згідно з правилами, паспорт БТІ на цілісний комплекс нерухомого майна видається тільки після проведення інвентаризації. Інвентаризація об’єктів нерухомості – це проведення відповідних досліджень і замірів споруди на встановлення параметрів будівництва. Тільки після проведення інвентаризаційних робіт компанія зможе видати техпаспорт на об’єкт.

Правила оформлення техпаспорта на цілісний комплекс

Сьогодні Закон країни дозволяє видавати технічні паспорти на цілісний майновий комплекс компаніям, які мають відповідні сертифікати. Для проведення інвентаризаційних робіт такою компанією власнику необхідно надати:

  • заяву в письмовій формі на здійснення інвентаризаційних робіт. Така заява заповнюється в компанії, яка буде виготовляти технічну документацію;
  • пакет документів, які підтверджують особу заявника. Сюди входить і довіреність від компанії, яка володіє нерухомим майном на заявника;
  • пакет, який підтверджує право володіння підприємством. Також необхідно надати документи на володіння земельною ділянкою, на якій розміщено підприємство;
  • старий техпаспорт. Цей документ подається в разі поточної інвентаризації.

Це неостаточний список. Фахівець компанії, який проводить інвентаризацію, може попросити надати інші документи, які будуть необхідні в процесі роботи. В такому випадку технічний паспорт БТІ в Києві буде правильно оформленим.

Параметри для оформлення технічної документації

Технічний паспорт в обов’язковому порядку оформляється в разі:

  • введення в експлуатацію нових будівель;
  • після реконструкції або перепланування старих споруд;
  • для споруд, що продаються;
  • в момент вступу в спадкові права.

Техпаспорт на майно дозволяє власнику бути впевненим у своїх володіннях. Він повинен бути оформлений правильно. ТОВ «Український Інженерний Технічний Центр» спеціалізується на проведенні інвентаризації та видачі техдокументації. Все техпаспорта видаються строго відповідно до встановленого Законодавством. Після надання всього пакету документації сертифікований фахівець швидко проведе інвентаризацію і на її основі видасть технічний паспорт на комплекс нерухомого майна. Крім якості проведених послуг, компанія надає і прийнятну вартість для своїх замовників. З правильно оформленими документами будь-який власник зможе бути спокійний за своє майно.