Отриманий сертифікат провідного інженера з технічного нагляду за будівництвом будівель і споруд 4-5 категорії складності

26 серпня 2016 року співробітник ТОВ «Національний інженерний технічний центр» Чук Володимир Станіславович отримав сертифікат провідного інженера з технічного нагляду за будівництвом будівель і споруд 4-5 категорії складності АТ 005954.

Свій професійний шлях Володимир Станіславович почав будучи студентом Вінницького політехнічного університету.

Серед об’єктів будівництва, в яких брав безпосередню участь були два багатоповерхових будинки з вбудовано-прибудованими приміщеннями, Вінницький олійножировий комбінат, Вінницький лікеро-горілчаний завод, Вінницька кондитерська фабрика, Вінницький хлібокомбінат.

У 1989 році після створення у Вінницькій області на базі інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю госпрозрахункового підприємства архітектурно-будівельного контролю, працював на ньому до 1999 року провідним інженером.

З 1999 по 2003 рр. працював головним інспектором інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю Вінницької області, має 12 ранг державного службовця.

З 2003 року по теперішній час працював на посадах заступника директора з будівництва в підрозділах нафтових компаній ТНК, ԜOG, будівельної компанії «Вінницябуд».

Серед об’єктів, які перебували під пильним професійним оком Володимира Станіславовича, в т.ч. надкатегорійні будівлі і споруди – мережа БП АЗС,
ТОВ «Миронівський хлібопродукт», ПрАТ «Вінницька птахофабрика», ряд багатоповерхових житлових будинків, магазини, офіси, складські приміщення.

Коротка довідка: Згідно з даними Гільдії інженерів технічного нагляду за будівництвом будівель і споруд по Україні налічується всього 31 фахівець даного рівня кваліфікації із загального числа колег по «трудовому цеху» – 5 701 інженер.

Колектив нашого підприємства пишається спільною роботою з фахівцем вищої категорії, кращим в своєму ремеслі. У зв’язку з цією подією висловлюємо свої поздоровлення і бажаємо майбутніх професійних і трудових успіхів нашому Колезі!

Протягом цього часу під егідою ТОВ «Національний інженерний технічний центр» здійснював технічний нагляд за об’єктами III-V категорій складності: БП АЗС, ТОВ «Миронівський хлібопродукт», ПрАТ «Вінницька птахофабрика» та іншими соціально-побутовими об’єктами.