Жегуров Олександр Олександрович

Інженер-проектувальник

Жегуров Олександр ОлександровичЗакінчив ДонДАБА за фахом промислове та цивільне будівництво в 2001 році. Після закінчення Академії працював в ЗАТ «Донецький Завод Високовольтних Опор», КП «Управління Генерального Плану м. Донецька», ТОВ «Лабораторія неруйнівного контролю та технічної діагностики». З 2006 року по теперішній час працює головним інженером в ТОВ «Проектно-дизайнерське підприємство «Емпаєр», має сертифікат інженера-проектувальника АР 001329 виданий 23.07.2012 року.

Олександр Олександрович виконував робочі проекти з будівництва та реконструкції великих об’єктів як на території України (Адміністративно-побутовий корпус Алчевського металургійного комбінату), так і на території інших держав (дизайн-проект і робочий проект ресторанного комплексу в м. Астана (Казахстан); реконструкція аеропортового комплексу «Талагі» в м Архангельськ).

На сьогоднішній день виконано понад двісті ескізних і робочих проектів (індивідуальні житлові будинки, адміністративно-побутові будівлі, торгові павільйони, майстерні та ін.) і більше половини з виконаних об’єктів здані в експлуатацію.

Серед розроблених, в частині ескізних проектів і архітектурних рішень, об’єктів, що пройшли державну експертизу:

  • 12-ти поверховий житловий будинок по бул. Шкільному в м. Донецьку;
  • 16-ти поверховий житловий будинок по пр. Панфілова в м. Донецьку;
  • 16-ти поверховий житловий будинок по вул. Кірова, 31 в м. Ялта, АР Крим.