Ловейкін Сергій Олександрович

Завідуючий випробувальною лабораторією

Ловейкін Сергій ОлександровичВ 2003 році здобув вищу освіту в Національному Технічному Університеті України (КПІ) за спеціальністю «інженер-електронік».

Після закінчення інституту вступив в аспірантуру Київського Національного Університету Будівництва та Архітектури за напрямком «неруйнівний контроль міцності бетону в конструкціях та спорудах». Працював на кафедрі Електротехніки та електроприводу інженером, а потім асистентом, проводячи заняття та викладаючи дисципліни «Електротехніка в будівнитцтві», «Матеріалознавство», «Автоматизовані системи діагностики і контролю».

За сумісництвом, працював у випробувальній лабораторії Діагностики агрегатів, конструкцій і споруд (ДАКіС) на посаді молодшого наукового співробітника, проводячи обстеження бетону неруйнівними методами на об’єктах будівництва. В 2011 році отримав сертифікат компетентності фахівця з неруйнівного контролю в Центрі сертифікації при Українському товаристві неруйнівного контролю та технічної діагностики (при ІЕЗ ім. Є.О. Патона).

За час роботи в лабораторії ДАКіС, з 2004 по 2018 рік, провів обстеження близько 150-ти будівельних об’єктів, виконуючи роботи по визначенню механічних властивостей бетону та схем армування в залізобетонних конструкціях і спорудах, по дефектоскопії залізобетонних конструкцій і споруд.