Кіяшко Павло Дмитрович

Технічний директор

Кияшко Павел ДмитриевичВищу освіту здобув в Ташкентському політехнічному інституті за спеціальністю «Інженер-будівельник».

Трудовий шлях почав з освоєння «цілинних земель» Узбекистану після закінчення Кіровоградського будтехнікума.

Понад 35 років працював в системі «Служба замовника» в будівництві, займаючись управлінням і реалізацією проектів народного господарства України.

Особливо слід відзначити період, в якому Павло Дмитрович брав участь в будівництві трансконтинентальних газопроводів таких як «Уренгой-Ужгород» і багато ін., працював в системі МНС України, де керував підприємством-замовником по реалізації Чорнобильських будівельно-соціальних програм.

У період з 2004 року брав участь в створенні і будівництві великих житлових комплексів м. Києва – «Пори року» і «Голосієво».

Починаючи з 2009 року брав участь у створенні і організовував перший колектив ТОВ «Український інженерний технічний центр», який активно займався наданням інжинірингових послуг в будівництві. У 2012 р за високі показники в роботі Центр був удостоєний звання «Підприємство року».

Сьогодні Павло Дмитрович очолює оновлений колектив співробітників технічного відділу Центру, продовжує активно підтримувати роботу підприємства, використовуючи свій досвід і знання.