Ананьєв Євген Олександрович

Директор, інженер з інвентаризації нерухомого майна, експерт з технічного обстеження будівель і споруд

У 1999 році закінчив ДонДТУ. По закінченні університету працював в Управлінні Генерального Плану м. Донецька, з 2000 року – в КП БТІ м. Донецька. З 2012 року працював заступником начальника комунального підприємства.

Пройшов шлях від техніка 2 категорії до інженера 1 категорії. Є сертифікованим інженером по інвентаризації нерухомого майна з 2013 р, має сертифікат експерта з технічного обстеження будівель і споруд з 2015 р.

Досвід роботи з містобудівними та виконавчими адміністраціями різних міст України дозволив Євгену Олександровичу розібратися в багатьох технічних та дозвільних документах на об’єкти нерухомості і з 2015 року успішно очолив ТОВ «Український Інженерний Технічний Центр».

У 2019 закінчив навчання в «Київському національному університеті будівництва і архітектури»
та отримав освітню ступінь «магістра» з відзнакою за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія».

У вересні 2019 р. пройшов навчання в науково-освітньому центрі проектування і дослідження будівель з близьким до нульового енергоспоживанням КНУБА і отримав кваліфікаційні атестати на проведення аудиту енергійної ефективності будівель №АА000167, обстеження інженерних систем будівель №АБ000167.

Нові завдання – отримання сертифіката інженера-консультанта (будівництво), а так само отримати кваліфікацію судового експерта (приватного) за  спеціальності 10.6 – Дослідження об’єктів нерухомості, будівельних матеріалів, конструкцій та відповідних документів. Будівельно-технічна експертиза.

Життєве кредо керівника: прикладай максимум зусиль – знайдеш рішення навіть найскладніших завдань.