Наша команда

Ананьєв Євген Олександрович

Ананьєв Євген Олександрович

Директор, інженер з інвентаризації нерухомого майна, експерт з технічного обстеження будівель і споруд

Жарикова Наталія Василівна

Жарикова Наталія Василівна

Помічник керівника

Мавріков Ілля Миколайович

Мавріков Ілля Миколайович

Технічний директор

Скрипник Сергій Володимирович

Скрипник Сергій Володимирович

Головний інженер (експерт) з технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна, експерт з технічного обстеження будівель і споруд

Ушаков Сергій Миколайович

Ушаков Сергій Миколайович

Експерт з обстеження будівель і споруд

Свєженцева Олена Вікторівна.

Свєженцева Олена Вікторівна.

Інженер з технічного контролю

Васильєв Олександр Олександрович

Васильєв Олександр Олександрович

Спеціаліст з розвитку підприємства, експерт з технічного обстеження будівель і споруд

Шуляк Володимир Станіславович

Шуляк Володимир Станіславович

Провідний інженер з технічного нагляду 4-5 категорії складності

Мазур Володимир Францович

Мазур Володимир Францович

Провідний спеціаліст технічного нагляду за будівництвом будівель і споруд

Щербаченко Антон Миколайович

Щербаченко Антон Миколайович

Інженер-лаборант з обстеження будівель і споруд

Давидюк Сергій Борисович

Давидюк Сергій Борисович

Експерт-інженер з технічного обстеження будівель і споруд

Тимошенко Сергій Леонідович

Тимошенко Сергій Леонідович

Інженер з технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна

Ярим-Агаєва Ольга Олександрівна

Ярим-Агаєва Ольга Олександрівна

Головний спеціаліст по тендерній документації

Ловейкін Сергій Олександрович

Ловейкін Сергій Олександрович

Спеціаліст з нейруйнівного контролю

Кушниренко Сергій Олексійович

Кушниренко Сергій Олексійович

Спеціаліст з неруйнівного контролю

Кравченко Володимир Володимирович

Кравченко Володимир Володимирович

Менеджер з адміністративної діяльності

Пітайчук Олександр Владиславович

Пітайчук Олександр Владиславович

Інженер-проектувальник відділу з технічного обстеження

Пшебенда Іван Олексанрович

Пшебенда Іван Олексанрович

Провідний спеціаліст з будівництва

Ткачук Юрій Олександрович

Ткачук Юрій Олександрович

Інженер-проектувальник архітектурно-проектувального відділу

Золотих Ганна Євгенівна

Золотих Ганна Євгенівна

Фахівець з планово-економічної діяльності підприємства

Пахомов Віктор Ігорович

Пахомов Віктор Ігорович

Експерт будівельний

Рибалка Ілля Сергійович

Рибалка Ілля Сергійович

Помічник експерта будівельного

Мєшкова Ірина Юріївна

Мєшкова Ірина Юріївна

Начальник конструкторського відділу