Обстеження будівель і фабрик філії “Іршанский гірничо-збагачувальний комбінат” ПАТ “Об’єднана гірничо-хімічна компанія”

IMG-db4ac10484d1aeac2c8f308424b73512-VОбстеження будівель і споруд – це один з основних напрямів діяльності ТОВ “Український інженерний технічний центр”. Не секрет, що всі будівлі з часом піддаються руйнуванню. А якщо це промислова будівля, то від стану її конструкції залежить не лише виробнича потужність, але й безпека усіх працівників. З метою визначення технічного стану основних конструкцій будівель і споруд та прийняття своєчасних заходів по забезпеченню їх подальшої безпечної експлуатації між філією “Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат” ПАТ “Об’єднана гірничо-хімічна компанія” і ТОВ “Український інженерний технічний центр” був укладений договір на виконання робіт по технічному обстеженню і паспортизації об’єкту комбінату.

12354Фахівцям ТОВ “УІТЦ” потрібно обстежити 37 об’єктів, згідно затвердженого графіку. Завершений перший, найважливіший етап роботи. Було обстежено сім об’єктів, до числа яких увійшли три найбільші фабрики комбінату. В процесі роботи кваліфікованими фахівцями ТОВ “УІТЦ” були проведені: візуальне обстеження, інструментальне обстеження, оцінка технічного стану основних конструктивних елементів виробничих об’єктів, зроблений детальний аналіз і узагальнення отриманої інформації для визначення фактичного технічного стану.

DSCN1725З метою отримання достовірних даних про технічний стан виробничих об’єктів, виявлення деформації конструкцій будівель застосовувалось інструментальне обстеження, із залученням високоточного сучасного обладнання лабораторії ТОВ “УІТЦ”. У даному випадку під час проведення експертизи використовувався метод неруйнівного контролю бетону, що дозволило визначити міцність обстежуваної конструкції, зробити точний аналіз стану обстежуваних об’єктів  філії “Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат” ПАТ “Об’єднана гірничо-хімічна компанія”.

IMG-58130d66dbc823fa085f406751f15813-VОсобливу увагу при роботі на об’єкті займає обстеження важкодоступних ділянок споруди. Для візуалізації дефектів даху і верхніх ділянок стін, до яких неможливо отримати доступ без альпіністського огляду, наші фахівці задіяли літальний апарат – дрон з камерою високої якості. Цей метод дозволив отримати детальні фото дефектів конструкції.

Результатом виконаної роботи першого етапу стали звіти про проведення технічного обстеження, з висновками про технічний стан об’єктів, рекомендаціями по відновленню конструкцій і пропозиціями по їх безпечній експлуатації надалі. Також фахівці ТОВ “УІТЦ” надали паспорти технічного стану обстежених об’єктів за новою формою, затвердженою Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Україні № 298 від 10.11.2017 року.

Попереду ще два етапи і нові об’єкти, але фахівці ТОВ”Український інженерний технічний цент” у черговий раз довели, що виконання технічного обстеження об’єктів будь-якої складності – це не порожні обіцянки, а реально виконана робота.