На нашу адресу знову надійшли листи подяки

Роботу «Українського інженерного технічного центру» вкотре високо оцінили. Нам надійшли листи подяки від Структурного відокремленого підрозділу «Київські електричні мережі» ПАТ «Київенерго», Товариства з обмеженою відповідальністю «Пологовий будинок «Лелека» і Київського національного торгово-економічного університету. УІТЦ надає послуги величезній кількості підприємств і організацій, а подяка – це одне з кращих підтверджень якості нашої роботи.

Подяка за проведене технічне обстеження

Сумлінна праця і оперативне вирішення організаційних питань під час виконання технічного обстеження і паспортизації капітальних будівель – саме це оцінили в ПАТ «Київенерго». Удвічі приємно, що наш Центр своєчасно надав послугу підприємству, яке вкрай важливо для жителів столиці.

Як відомо: технічне обстеження переслідує головну мету – професійно оцінити поточний стан будівель і конструкцій. Від цієї послуги залежить, чи запустять окремо взятий, наприклад, котел. Дана робота також передбачає елементи прогнозування. Адже співробітники повинні дати обґрунтований висновок – наскільки зношеними є всі системи та конструкції будівель.

СВП «Київські електромережі» позитивно оцінило роботу УІТЦ на своїх об’єктах. Керівництво в листі акцентує увагу на тому, що обстеження технічного стану було проведено якісно і в обумовлені терміни. Окремо були відзначені:

  • комунікабельність співробітників;
  • вміння налагодити співпрацю з субпідрядними організаціями;
  • націленість на кінцевий результат.

В цілому, високий професіоналізм працівників ТОВ «Національний інженерний технічний центр» не залишився непоміченим. Чому є задокументоване підтвердження.

Подяка за проведену технічну інвентаризацію

У наступних листах «спасибі» нашому Центру висловили за надані послуги з технічної інвентаризації.

Надійного ділового партнера в нас побачило керівництво пологового будинку «Лелека». У УІТЦ завжди відповідально виконують доручену роботу, але, коли мова заходить про дітей (тим більше немовлят), то будь-хто буде намагатися зробити все набагато краще.

Зокрема, цей Замовник потребував послуги технічної інвентаризації нерухомого майна, що знаходиться на його балансі. Адже відомо, що пологові будинки, за законодавством країни, потрапляють в категорію будівель, для яких ця дія є обов’язковою.

Що б внести ясність, трохи зупинимося на самій послузі. Техінвентаризація передбачає перевірку основних елементів конструкцій. Маються на увазі фундамент, дах, підлога, стіни, перегородки, вікна, двері, перекриття. Не забуваємо про важливі системи: вентиляція і опалення.

Завершивши перевірку – переходимо до розрахунку обсягу і площі об’єкту. Враховується знос і загальний стан конструкцій. Адже документація техінвентаризації неймовірно важлива при видачі технічного паспорта.

Удвічі приємно, коли Замовник вказує на бажання продовжити співпрацю. Це позитивно позначається на роботі відразу двох структур. По-перше, наш Центр розусіє, з чим треба працювати. По-друге, керівництво пологового будинку знає, що на нас можна покластися.

Аналогічну послугу ТОВ «Національний інженерний технічний центр» надав і Київському національному торговельно-економічному університету. Фахівці нашого Центру проводили роботи на більш ніж дванадцяти об’єктах КНТЕУ.

Своєчасному виконанню договірних зобов’язань сприяли узгодженість дій при проведенні технічної інвентаризації, а також відповідальний підхід керівництва і працівників Центру.

Примітно, що з КНТЕУ ми співпрацюємо вже не перший рік. Наші ділові відносини почалися ще в 2015-му році і продовжуються до цього дня. Приємно чути на свою адресу схвальні слова з боку керівництва Університету про те, що якість роботи є цінною для термінових і складних завдань. Ми також сподіваємося на подальшу співпрацю, яка буде вигідна обом сторонам.

І керівництво, і співробітники «Українського інженерного технічного центру» в свою чергу дякують за такі теплі і, найголовніше, чесні відгуки. Це стимулює нас до саморозвитку і вдосконалення професійних навичок.